фото з відкритих джерел
Таке рішення було затверджено на засіданні бюро обкому так званої Запорізької регіональної організації КПРФ.
Спочатку планується зробити макет погруддя катові, а вже до 80-ї річниці перемоги в місті встановлять кам’яного ідола. Наагадаємо ціну перемоги. У другій світовій війні втрати СРСР становили близько 27 млн осіб. 11,39 млн. військовослужбовців загинули, померли від ран і хвороб, не повернулися з полону.
На окупованій радянській території було винищено понад 7,4 млн. осіб мирного населення З близько 5,3 млн. осіб, вивезених до Німеччини, понад 2,1 млн. померли в неволі.
А тепер про жертви Сталіна. З 1930-го до 1940-го року жертвами сталінської соціальної політики стали понад 8,5 мільйона осіб:
- понад 760 тисяч розстріляно за «контрреволюційні злочини»,
- майже мільйон розкуркулених померли на етапах розкуркулення та у спецселищах,
- майже пів мільйона ув'язнених загинули в ГУЛАГу.
- 6,5 мільйонів людей померли внаслідок голодомору 1933 року, який, за оцінкою Державної Думи Росії, став наслідком «насильницької колективізації сільського господарства».
Раніше в Мелітополі рашисти повернули пам’ятник Леніну, встановили погруддя сталінському катові Судоплатову, та КДБісту Григорію Бояринову.
На відкриття бюста Сталіна комуністи вже запросили підполковника Росгвардіі Захара Прілєпіна, як "визволителя Донбасу і Новоросії".
Довідка
Захар Прилєпін (справжнє ім'я — Євген Миколайович Прилєпін), народився 7 липня 1975 року в селі Іллінка Рязанської області.
Служив чотири роки в ОМОНі в Чечні: «почав із рядового бійця, потім став командиром відділення, потім, недовго, заступником командира взводу».
У 2014-му працював воєнкором у ДНР і ЛНР. Підтримував ополченців. У 2016-2018 роках був заступником командира батальйону спецпризначенців ДНР, «працював з особовим складом». Отримав звання майора.
«У цій історії з 14-го року ми не просто взяли участь — я був один із тих людей, які її запустили, працював при ній акушером усі ці роки, перебував усередині всієї цієї ситуації», — вихвалявся Прилєпін.