В Україні зафіксовано першу смерть від коронавірусу — МОЗ

В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом. Це підтвердило Міністерство охорони здоров’я у спеціально створеному Telegram-каналі про коронавірус в Україні, передає УНН.

«МОЗ повідомляє: В Україні зафіксовано першу смерть людини, інфікованої коронавірусом. 71-річна жінка з Житомирської області, яка 12 березня була госпіталізована із зафіксованим лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, сьогодні померла. МОЗ України висловлює співчуття рідним», — йдеться у повідомленні.

Як зазначається, під наглядом лікарів перебувають близькі родичі, з якими вона проживала, та особи, з якими вона контактувала.

«МОЗ України зазначає, померла жінка знаходилася в групі ризику», — додали у МОЗ.

Згідно зі світовою тенденцією, старше покоління людей найбільш вразливе до інфікування коронавірусом COVID-19 з летальними наслідками.

«За результатами аналізу і моделювання РНБО можливого варіанту поширення коронавірусу COVID-2019 в Україні, у зоні найменшого ризику перебувають особи у віці від 10 до 39 років, для яких показник ймовірності захворювання становить 0,2%. Для 40-49-річних — відповідно 0,3%; для 50-59-річних — 1,3%; для 60-69-річних — 3,4%, для 70-79-річних — 7,8%. У зоні найбільшого ризику перебувають літні люди у віці 80+, для них цей показник становить 13,5%», — сказано у повідомленні.

Источник