В Запорізькому регіоні працюють над облаштуванням приміщень для підрозділів тероборони

Я захищаю свій дім — за таким принципом працюють сили територіальної оборони в багатьох країнах світу. Від 1 січня цього року Законом “Про основи національного спротиву” цю практику введено в Україні.

Такі військові частини об’єднають добровольців і людей, які мають військовий досвід — в області понад 15 тисячі учасників АТО.

Головна задача тероборони — в разі необхідності стати на захист об’єктів критичної інфраструктури, підтримувати порядок та безпеку в населених пунктах.

У Запорізькій області створено шість батальйонів та управління бригади — вони розташуються у відповідних територіальних одиницях та місті Запоріжжі. 

Сьогодні під головуванням очільника облдержадміністрації Олександра Старуха відбулася нарада, на якій розглянули нагальні питання функціонування  місць дислокації підрозділів. 

  • Зараз разом з військовими, представниками міської влади, керівниками територій та комунальниками працюємо над облаштуванням місць для   сил територіальної оборони. Сьогодні переглянули приміщення у Запоріжжі — розглядаємо кілька варіантів базування підрозділів тероборони, — поінформував Олександр Старух.

 

Департамент культури та інформаційної політики

 

Источник