Служба безпеки України та Національна поліція викрили шахраїв
Про це повідомляють у пресцентрі СБУ.
Правоохоронці затримали депутатку, яка разом з адвокатом та ще одним спільником вимагали гроші у родини загиблого військового ЗСУ. За хабар фігуранти обіцяли жінці демобілізацію сина, який разом з батьком воював на фронті.
Коли родина відмовилась платити, їм погрожували створити проблеми з оформленням демобілізації для сина.
Зловмисників затримали на гарячому під час отримання грошей від вдови. Шахраї дізналися, що родина отримала компенсацію за загиблого і хотіли свій "відсоток" із цих коштів, проте завадили правоохоронці.
Під час обшуків у шахраїв вилучили мобільні телефони та інші докази.
Фігурантам вже оголошено підозру – їм загрожує до 8 років ув'язнення з конфіскацією майна, наразі вони перебувають під вартою.
https://focus.ua/uk/ukraine/701262-na-vinnichchini-likvidovano-shemu-vimagannya-groshey-u-sim-ji-zagiblogo-vojina