Вчителі ярмаркували: у школі в Хмельницькому провели ярмарок та зібрали 18 тисяч для ЗСУ

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Фото: Суспільне Хмельницький.

"Вчителі – для перемоги!" – ярмарок з такою назвою організували в одному з хмельницьких навчально-виховних комплексів. Про це розповіла директорка закладу Ірина Томич. За її словами, його проведення ініціювали вчителі. Вони і виступили в ролі продавців. На ярмарку зібрали 18 тисяч гривень: 13,5 тисяч передали громадській організації "Захист", 4,5 тисячі – "Волонтерам Поділля" на придбання автівки для Збройних сил України.

"Ви знаєте, що перша неділя жовтня – це свято педагогічних працівників. В цьому році воно, на жаль, дуже сумне. Ми вирішили, що не будемо відзначати свято як завжди урочисто, а проведемо ось такий освітянський ярмарок, де в ролі продавців виступатимуть наші вчителі. Вони самі ініціювали такий захід. Чоловік тридцять сьогодні працюють в ролі продавців, поміняли свої вчительські навички на навички продавця", — розповідає директорка навчально-виховного комплексу Ірина Томич.

Покупцями на освітянському ярмарку в школі були і учні, і самі вчителі. Фото: Суспільне Хмельницький.

За словами вчительки Юлії Юрчак, вони вирішили з колективом об’єднатися для того, щоб допомогти бійцям ЗСУ та наблизити перемогу України.

"Дещо ми готували самі, дещо – купили, тому що на все у вчителів, на жаль, часу не вистачає. Тому у нас частина товарів – замовлена, частина – куплена, частина – власноруч приготовлена, частина – вирощена власноруч", — каже вчителька.

Її колега Ганна Ткачук продає на ярмарку власну випічку – пиріжки з яблуками із власного саду по 10 гривень. Каже, на її думку – ціна на її товар досить доступна.

Купити на ярмарку можна було і власну учительську випічку, і яблука та калину з учительського саду. Фото: Суспільне Хмельницький.

Шестикласниця Анна купила на ярмарку торт, рогалики та пиріг, а четвертокласник Богдан – лимонад, шарлотку та варення. Діти кажуть, що їм дуже подобається такий ярмарок і вони лише «за», аби подібний захід робили частіше.

Покупчинями на ярмарку стали і самі вчителі. Галина Калатанова придбала варення. Говорить, що тепер під час заходів, що стосуватимуться здоров’я, будуть пити з дітьми у класі чай з варенням.

Дехто з вчителі не залишився без обновки — дизайнерського пальто, пошитого колегою. Фото: Суспільне Хмельницький.

Вчителька трудового навчання Світлана Стельмах на ярмарку продавала м’які іграшки — сплетені власноруч ведмедики, та брошки у патріотичному стилі. А ще – пальто, яке, каже, сама пошила і вирішила продати. Останнє на ярмарку приміряє інша вчителька – Лілія Каплична.

"Файне таке пальтечко, певно, буду купувати. Пошиття таке, що ні в кого такого немає", – коментує покупку покупчиня.

Загалом на освітянському ярмарку, за словами директорки навчального закладу Ірини Томич, вдалося вторгувати 18 тисяч гривень. Усі кошти передали на потреби захисників.