«Велике будівництво» на Житомирщині

У рамках національної програми «Велике будівництво», яку ініціював Президент України, в області відремонтують/реконструюють/збудують ряд соціально важливих об’єктів.

Під час огляду ремонту та реконструкції ділянок доріг М-21 та М-06 сьогодні, 12 березня, голова ОДА Віталій Бунечко повідомив журналістам:

«На Житомирщині до всеукраїнської програми «Велике будівництво» увійшли 11 шкіл, 7 дитячих садочків, 7 приймальних відділень лікарень, 9 стадіонів, 24 амбулаторії та 196,3 км доріг. До цього переліку входять і нові проєкти, і перехідні, які потрібно завершити».

Добудова 11 існуючих шкіл буде здійснена у Андрушівському, Бердичівському, Коростенському, Овруцькому, Олевському, Попільнянському, Пулинському, Романівському, Хорошівському та Черняхівському районах.

Новий та добудова існуючих дитячих садочів – у Андрушівському, Житомирському, Малинському, Олевському, Хорошівському районах та у Житомирі.

Для занять спортом дітей та молоді на території області буде 9 стадіонів (3 нових проєкти та 6 – добудова) у Житомирі, Радомишлі, Чуднові, Овруцькому, Олевському та Пулинському районах.

7 нових приймальних відділень побудують у Бердичівській міській лікарні, Новоград-Волинському міськрайонному територіальному медичному об’єднанні, Коростенській центральній міській лікарні, Житомирській центральній районній лікарні, лікарні №1 м. Житомира, Овруцькій міській лікарні, Коростишівській центральній районній лікарні ім. Д.І. Потєхіна.

Також заплановане на Житомирщині будівництво 24 амбулаторій загальної практики – сімейної медицини до кінця цього року.

У рамках цієї програми здійснять в регіоні ремонт 196,3 км доріг, з яких 145,7 км – дороги місцевого значення та 50,6 км – дороги державного значення.

Житомир Велике будівництво об'єкти Житомирщина

Источник