Каністра – найпоширеніша тара для зберігання палива, ПММ та інших рідин. Автолюбителі використовують її для створення резерву пального, яке може стати в нагоді при поїздках по пересіченій місцевості далеко від великих міст, де рідко зустрічаються АЗС. Дві-три повні вертикальнi каністри для палива в кузові дозволять проїхати кілька сотень кілометрів, не турбуючись про те, що бензин може закінчитися в самий невідповідний момент. Також цей тип тари нерідко можна зустріти у власників приватних будинків, які не мають власного транспортного засобу. Вони зберігають пальне для генераторів, бензопил та іншого обладнання.
У нашому інтернет-магазині можна купити каністри різного об’єму та конфігурації зі швидкою доставкою по всій території України. Також у нас представлений великий асортимент різних автотоварів. Наприклад, ви можете замовити пуско-зарядні пристрої в онлайн магазині, насоси та манометри, буксирувальні троси та іншу продукцію.
Особливості та переваги вертикальних паливних каністр
За типом конструкції всі каністри поділяються на дві категорії – горизонтальні та вертикальні. Місткості з першої групи на українському ринку з’явилися відносно недавно. Їхні корпуси мають невелику висоту, але збільшену ширину. Вони добре зберiгають рiвновагу під час руху автомобіля, але займають багато місця в багажнику.
Вертикальні каністри добре відомі вітчизняним автовласникам ще за радянських часів. Це класичні ємності для бензину та ПММ з однією ручкою у верхній частині. Завдяки вузькому і високому корпусу каністра не займає багато місця, що дозволяє брати в поїздку відразу кілька ємностей, не переживаючи, що вони заб’ють багажник під зав’язку.
При виборі потрібної тари рекомендується враховувати такі моменти:
- матеріал виготовлення;
- літраж.
У якостi основних матеріалiв, що використовуються при виготовленні ємностей для палива, можна виділити пластик і метал. Тара з першої категорії відрізняється невеликою вагою, але далеко не вся вона підходить для транспортування пального. Тільки каністри HDPE (поліетилен високого тиску) не накопичують статичний заряд, а також відрізняються інертністю до нафтопродуктів. Ємності для бензину з пластику, що відповідають усім світовим стандартам, коштують недешево, нерідко вони дорожчі за металеву тару.
Метал відрізняється підвищеною міцністю та довговічністю, тому він ідеально підходить для зберігання та транспортування палива. Найчастіше каністри роблять із сталі або алюмінію. Перший варіант відрізняється тривалим терміном служби, а другий – полегшеною вагою.
Який літраж обрати, залежить від конкретного призначення каністри. Якщо потрібно возити із собою певний запас пального, то найкраще вибрати стандартний об’єм 20 літрів. Для зберігання палива в будинку як резерв, або для генератора, можна вибрати бак на 10 літрів. Коли пальне потрібне для роботи бензопили або газонокосарки, достатньо купити п’ятилітрову каністру.