Від імені відомого на Чернігівщині фотографа розповсюджували непристойні матеріали

Пропозиції непристойного характеру та дивну поведінку спостерігали сьогодні користувачі однієї з соціальних мереж від імені відомого ніжинського фотографа Микола Хондогого. Як виявилося, таким чином зловмисники шантажували чоловіка вимагаючи у нього 100 тис. гривень.

Про інцидент повідомив mynizhyn.соm.

Як виявилося згодом, його сторінку зламав невідомий, що представився Романом. Від імені фотографа він коментував світлини деяких ніжинок та пропонував їм фотосесії в оголеному вигляді за участю декількох чоловіків.

Простим псуванням репутації Миколи Хондогого цей випадок не закінчився, адже за те, щоб дати спокій фотографу так званий Роман вимагає 100 000 гривень.

Створення ботів зі світлинами «жертв» або зламування сторінок вже давно стало одним з найбільш розповсюджених видів шахрайства, але серед ніжинської спільноти подібних випадків раніше не виникало.

Якщо ви помітили у Фейсбуці дивну, обурливу поведінку ваших знайомих або друзів, то зателефонуйте їм особисто, чи надішліть скаргу службі підтримки соціальної мережі. Профіль буде тимчасовозаблоковано, аж доки ситуація не проясниться.

Источник