Відключення зв’язку у Запорізькій області нібито рішенням РНБО – фейк російської пропаганди

Центр протидії дезінформації застерігає: російська пропаганда розробила інформаційно-психологічну операцію для позбавлення громадян можливості отримувати правдиву інформацію, щоб потім звинуватити українську владу в тому, що вона відмовилася від своїх громадян.

Як повідомляють у Центрі протидії дезінформації, нещодавно окупанти відключили український зв’язок на Херсонщині й також намагалися звинуватити у цьому українську владу.

Тому відключення зв’язку в Запорізькій області начебто розпорядженням РНБО України — це теж черговий фейк, наголошують у ЦПД.

Усі регіони є частиною України, кожен мешканець тимчасово окупованих територій – такий же наш земляк, як і всі інші, — пояснюють у Національному центрі  оперативно-технічного управління мережами телекомунікацій (НЦУ) при Держспецзв’язку. Відповідні роз’яснення центр надав усім українським операторам.

У Центрі протидії дезінформації  також нагадують, якщо у вас немає мобільного зв’язку та інтернету, ви можете отримувати достовірну інформацію на середніх хвилях радіо (частоти 1278, 1404, 873, 657 кГц).

Джерело: Центр протидії дезінформації

Відділ комунікацій Запорізької обласної ради

 

Источник