Відновлення електроенергії на Славкурорті ускладнюється

Відновлення електроенергії на Словкурорті ускладнюється, але питання вирішується.

Про це розповів голова Слов’янської МВА Вадим Лях.

Складна ситуація склалася зараз у мікрорайоні Славкурорт, де внаслідок бойових дій було пошкоджено трансформатор. Із серпня люди живуть без електрики. Для виходу з цієї ситуації було зроблено все можливе. Жителям Славкурорту першим роздали тверде паливо, відновили подачу газу.

Практично відразу військова адміністрація замовила на підприємстві новий трансформатор. Термін його виготовлення становить два місяці. На жаль, з об’єктивних причин, у ці терміни підприємство не вкладається і доведеться чекати ще місяць. 

«Технічної можливості перепідключити мікрорайон на іншу лінію немає. Хочу нагадати, що до війни, коли у ДП СКРЦ «Слов’янський курорт» виникали проблеми з ДТЕК і їх за борги хотіли відключити від електроенергії, а мешканців під’єднати через інші трансформатори, це на вдавалося. Тим більше не вдається зараз. Тому єдиний вихід — чекати нового трансформатора. Чому я так детально зупиняюся на цій історії? Тому що взимку вона може стати реальністю для будь-якого мікрорайону Слов’янська. Ворог цілеспрямовано виводить з ладу нашу енергетичну інфраструктуру. Б’є по підстанціях і трансформаторах», — каже голова МВА

Для таких випадків у місті передбачені пункти обігріву, соціальні їдальні. Найближчим часом соціальна їдальня відкриється і на Славкурорті. Усі охочі зможуть прийти туди, безплатно пообідати, зарядити телефон та інші гаджети.

«Віддав розпорядження соцпрацівникам обійти жителів мікрорайону. Тим, хто цього потребує, запропонуємо тимчасово переселитися в нашу лікарню, де зараз розташовується один із пунктів обігріву», — підсумував Вадим Лях.

Джерело