Відновлення після ракетного удару по центру Харкова: коли люди зможуть повернутися до квартир

Руйнування у двох під'їздах у будинку на Мироносицькій дуже значні.

Комунальники намагаються швидко відновити послуги у будинку, куди влучила російська ракета вночі.

На місці працюють співробітники «Харківських тепломереж», водоканалу, газової служби. У два під’їзди чотириповерхового будинку поки що мешканці не зможуть повернутися. 

«Працівники КП «Харківські теплові мережі» працюють у пошкодженому будинку над відновленням опалення у третьому та четвертому під’їздах. На жаль, ремонт комунікацій у першому та другому під’їздах можливий тільки після відновлення конструктиву будівлі. Орієнтовно опалення до вцілілих під’їздів мають подати до кінця дня», — повідомили в пресслужбі КП «ХТМ».

Наразі комунальні служби перевіряють усі квартири на предмет можливих пошкоджень внаслідок вибуху і розповітрюють систему.

Нагадаємо, Росія вдарила ракетою по будинку на вулиці Мироносицькій близько 23:00 29 січня. Внаслідок був зруйнований дах будинку, загинула 85-річна жінка, ще троє мешканців були поранені. Усіх жителів уночі евакуювали, кілька годин співробітники ДСНС гасили масштабну пожежу. Четвертий поверх та частина третього у пошкодженому під’їзді повністю зруйновані.

Джерело

Новости Украины