Відома тенісистка стала волонтеркою в лікарні через скандал під час вакцинації від коронавірусу

Домініка Цибулкова працює волонтером у лікарні
/ instagram.com/denniksme

Колишня четверта ракетка світу Домініка Цибулкова потрапила у скандал в Словаччині через вакцинацію від коронавірусу. Тенісистка та її чоловік отримали вакцину позачергово. Через це вона пішла волонтером в одну з лікарень Братислави.

Конфлікт виник на початку 2021 року, коли стало відомо, що Цибулкова разом зі своїм чоловіком позачергово отримали вакцинацію від коронавірусу. При цьому що в Словаччині першочергове право на вакцинацію мають медики. Відтак це викликало обурення у медиків, та й країні загалом.

Варте уваги Російські хокеїсти потрапили в скандал в НХЛ: їх клуб оштрафували, а самих гравців відсторонили

Цибулкова таку ситуацію пояснила помилкою. Вона нібито просто прийшла до лікарні зі своїм чоловіком, щоб дізнатися більше інформації про вакцинацію. І нібито випадково заповнили документи. Колишня тенісистка запропонувала допомогти у просвітницькій діяльності щодо вакцинації.

У Міністерства охорони здоров’я Словаччини пригрозили лікарням, якщо така ситуація повториться. А самій тенісистці запропонували попрацювати волонтером в клініці, яка приймає тести на коронавірус. Цибулкова погодилася на таку пропозицію.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ministerstvo zdravotníctva SR (@ministerstvo_zdravotnictva_sr)

  • Домініка Цибулкова оголосила про закінчення кар’єри наприкінці 2019 року. Останній матч вона провела у травні цього року.
  • У 2017 році посідала четверте місце в рейтингу WTA.
  • У грудні 2018 року відкрила тенісну академію в Братиславі.

Источник