Відстежити маршрутку та тролейбус в Кременчуці можна в режимі «реального» часу

Громадський транспорт

У нашому місті пасажири мають можливість відстежувати рух тролейбусів і маршруток у режимі «реального» часу. Це стало можливо завдяки автоматизованій системі руху громадського транспорту, передає прес-служба Кременчуцької міськради.  

Як зазначається, відстежувати транспорт в режимі «реального» часу можуть всі мешканці, які мають сучасний смартфон. Для цього на свій телефон необхідно встановити додаток «Infobus».   

Загалом, автоматизовану систему руху громадського транспорту у Кременчуці створили, щоб контролювати цей самий транспорт. Завдяки такій системі можна побачити скільки транспорту вийшли на маршрути, скільки з них комунального, а скільки – приватного. Також, можна побачити, чи не відстають від графіків водії маршруток і тролейбусів.  

За словами мера міста Віталія Малецького, таке нововведення є європейською практикою. За допомогою цієї системи можна контролювати перевізників різних форм власності. Того, як вони виконують свої зобов’язання.   

Крім цього, це корисно і для кременчужан, які тепер за допомогою тефлону зможуть відстежувати потрібну їм маршрутку, або тролейбус.   

Раніше, видання 05366 писало: «З осені у Кременчуці збільшать кількість маршруток і автобусів». А також: «Назвали місяць: у Крюків запустять автономні тролейбуси» та «Завдяки боргам у ЄБРР: Кременчук став першим містом, де оновили всі тролейбуси».  

Кременчуцька міська рада

Источник