Вінницька «Нива» програла «Гірнику-Спорту» у футбольному матчі чемпіонату України

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Гра вінницької «Ниви» та «Гірника-Спорту» 21 вересня 2024. Стоп-кадр з онлайн трансляції матчу

Вінницька "Нива" програла футбольному клубу "Гірник-Спорт" із Горішніх Плавнів з Полтавщини у матчі 7-го туру групи "Б" Другої ліги ПФЛ сезону 2024/25. Команди зустрілися 21 вересня на стадіоні навчально-тренувальної бази "Нива" у Вінниці. Гра завершилася з рахунком 2:0.

Про це повідомила кореспондентка Суспільного, яка дивилася трансляцію матчу. Гра проходила за участі глядачів.

Головним арбітром гри був Віталій Чекіта з Одеси. Стартовий склад "Ниви" був таким: Захарчук 25, Борячук 23, Мельник Д. 19, Євтіхов 13, Меженський 6, Костюков 16, Кобцов 9, Петленко 11, Власенко 63, Загорулько 10, Хоренженко 44.

На лаві запасних були: Кошляк 35, Юрченко 33, Рябий 8, Кондратюк 29, Рогульський 17, Якимчук 22, Панасюк 21, Чигур 99, Мельник О. 20.

У складі команди з Полтавщини були колишні гравці "Ниви". Протягом двох сезонів за вінничан грав Вадим Страшкевич з Калинівки. На його рахунку 35 поєдинків та шість забитих м'ячів. А також — Євгеній Мороз. Протягом сезону 2022/23 він провів 14 поєдинків та забив один гол.

Гра вінницької «Ниви» та «Гірника-Спорту» 21 вересня 2024. Стоп-кадр з прямої трансляції матчу

Протягом першого тайму жодна з команд не відкрила рахунок. Другий тайм розпочався з заміни в обох командах. Проводили такі протягом залишку гри.

На 81-й хвилині гри рахунок відкрив гравець "Гірника-Спорту" Вадим Страшкевич, забивши гол у ворота "Ниви". На 91-й хвилині, протягом додаткового часу, м'яч у ворота вінничанам забив В'ячеслав Студенко.

З рахунком 2:0 гра й завершилася.