Вінницький штангіст здобув бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з важкої атлетики

За інформацією: Суспільне Вінниця.

Михайло Новосад піднімає штангу на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Віктор Слободянюк, Facebook

Вінницький штангіст Михайло Новосад здобув бронзову нагороду на чемпіонаті Європи з важкої атлетики серед юнаків до 17 років.

Про це на Facebook-сторінці написав член Федерації важкої атлетики України Віктор Слободянюк. Змагання проходять з 15 по 23 червня в грецькому місті Салоніки.

Михайло Новосад піднімає штангу. Віктор Слободянюк, Facebook

Вінничанин здобув бронзову медаль в поштовху (159 кг) та посів 4 місце в сумі двоборства (287 кг) у ваговій категорії до 81 кг.

Михайло Новосад на чемпіонаті Європи з важкої атлетики. Віктор Слободянюк, Facebook

Михайло — вихованець вінницької Школи вищої спортивної майстерності. У березні 2024 на чемпіонаті України з важкої атлетики, присвяченому ЗСУ, юнак здобув одразу три золоті медалі. Зокрема, у ривку підняв 125 кг, у поштовху  —  159 кг, у сумі — 284 кг. Штангіст виконав норматив майстра спорту України.