Виплати військовим у березні впали до 67 млрд грн: скільки Україна витрачає на армію


Виплати військовим у березні впали до 67 млрд грн: скільки Україна витрачає на армію

Фото: depositphotos.com

Державні видатки на грошове утримання військовослужбовців у березні 2023 року зменшились до 67,3 млрд грн – найнижчого рівня з липня минулого року. Про це повідомило Міністерство фінансів з посиланням на дані місячної звітності Державної казначейської служби.

Підписуйтесь на LIGA.Бізнес в Telegram: коротко про важливе Для порівняння, у лютому виплати військовим з бюджету становили 76,9 млрд грн, у січні — 71,8 млрд грн.

Видатки бюджету на закупівлю зброї та продукції оборонного призначення для Збройних Сил України в березні також трохи скоротились – до 34,4 млрд грн. Це менше, ніж у лютому (41,9 млрд грн), але більше, ніж у січні (28,7 млрд грн).

Загалом у березні державні видатки становили 225,2 млрд гривень.

З початку року сума касових видатків загального фонду державного бюджету становить 636,3 млрд грн, з яких 34% – на зарплату військовим і ще 16% – на підтримку Збройних Сил України у вигляді придбання військової техніки, озброєння, боєприпасів, продукції оборонного призначення, засобів індивідуального захисту (шоломів, бронежилетів та іншого спеціального екіпірування).

  • З 1 лютого 2023 року у військових та працівників МВС забрали надбавку 30 000 грн, яка діяла з початку повномасштабного вторгнення.

Джерело

Новости Украины