Влада Дніпра передала на фронт вісім вантажівок (Фото)

Дніпровська міськрада передала Збройним Силам України чергову партію автомобілів – вісім вантажівок.

Про це Відкритий повідомляє із посиланням на пресслужбу Дніпровської міськради.

Вантажівки мають дизельний економічний двигун, обладнані повним приводом з блокуванням, пониженою передачею роздавальної коробки та бортовими редакторами, що дозволяє збільшити кліренс і відповідно прохідність. В них також є великий люк у кабіні та світломаскування.

«Це вісім машин, які придбані як коштом територіальної громади міста, так і завдяки благодійникам. Автомобілі привезені з Франції. У цьому допоміг заступник міського голови Михайло Лисенко. Досить величезне логістичне завдання було вирішено. Це гарний результат роботи Ради оборони Дніпра, яку очолює Борис Філатов, Штабу оборони під керівництвом Геннадія Корбана. Ці вантажівки цілком відповідають військовим стандартам. Тож сподіваємося, що цей транспорт допоможе наблизити нас до перемоги», — підкреслив секретар міської ради Олександр Санжара.

Влада Дніпра передала на фронт вісім вантажівок (Фото)

Військові подякували міській владі за надані автомобілі.

Влада Дніпра передала на фронт вісім вантажівок (Фото)

«Надійний транспорт — це передусім збережені життя особового складу на фронті. Машини такого класу відіграватимуть важливу роль для батальйону, зокрема для тих військових, які на нульовій позиції. Автівки на повному приводі — цілком маневрені й прохідні, а це вкрай важливо», — додав заступник командира батальйону з озброєння Олександр.

Влада Дніпра передала на фронт вісім вантажівок (Фото)

Раніше ми писали, що у Дніпрі волонтери займуться психологічною підтримкою переселенців.

Джерело