Владислав Ванат: «Завжди потрібно грати до кінця»

Нападник київського «Динамо» Владислав Ванат підбив підсумки матчу з одеським «Чорноморцем» (3:0) в 11-му турі чемпіонату України, в якому він знову став автором одного з голів своєї команди.

Владислав Ванат (фото: Оксана Васильєва)

Очікував на таку гру від суперників?

— Очікував, що вони так гратимуть. Непогана команда, але ми добре розібрали їхню гру і закономірно перемогли.

Мірча Луческу охарактеризував «Чорноморець» як команду, яка грає, думає, дивуючись, що вони набрали так мало очок. Суперник створив вам проблеми на полі?

— Так, «Чорноморець» створював для нас сьогодні проблеми. Непогана команда, і я дуже радий, що ми сьогодні зуміли доволі впевнено перемогти.

Минулого сезону ти виступав за «Чорноморець», в Одесі ти адаптувався до дорослого футболу. Які в тебе спогади про цей період?

— Тоді на нас, орендованих динамівців та тренера Юрія Мороза, виливалося багато критики — мовляв, це ми тягнули команду на дно. Але, зважаючи на виступи одеситів у нинішньому сезоні, проблема все ж таки була не в нас.

Ти сьогодні провів на полі повний матч та зумів відзначитися аж на шостій компенсованій хвилині. Цей гол нагорода за старання?

— Так, я дуже хотів забити гол саме тут, в Одесі, і це мені вдалося. Неважливо, на першій хвилині чи на останній компенсованій — завжди потрібно грати до кінця.

Команда повертається додому, до Києва. Це надихає, додає моральних сил?

— Звісно. Можливо, у мене, як молодого гравця, не такі емоції, як у старших партнерів, у яких є сім’ї, діти. Вважаю, що для них важливіше після настільки тривалої розлуки бути поруч із рідними. Але, в будь-якому випадку, приємно повертатися додому.