Властивості та застосування метизів

Метизи – це загальна назва, яка поєднує різні металеві кріплення, що використовуються у побуті, на виробництві, у промисловості. Ці металеві вироби активно використовуються в кріпильних роботах. Залежно від сфери застосування метизи бувають промислового та загального (широкого) призначення. Придбати якісні метизи львів можна в спеціалізованих магазинах. Тут доступний великий вибір виробів різних властивостей, вартості, характеристик та застосувань. До найпопулярніших можна віднести болти, гайки, саморізи, куточки, заклепки, шурупи, шпильки, анкери та інші металеві кріпильні вироби.

Основні характеристики метизів

Для даних металовиробів характерні різні класи міцності. Усього їх одинадцять і позначаються ці класи цифрами від 3.6 до 12.9. Чим більша цифра, тим міцніші вироби і тим більші навантаження вони здатні витримати. Кріплення класу 8.8 і вище вважаються високоміцними. Для з’єднання якихось дрібних деталей у побуті потрібні якісні, але не обов’язково суперміцні металовироби. А от у будівництві для з’єднання міцних опорних конструкцій на вулиці варто застосовувати лише високоміцне кріплення.

Характеристики метизів залежать від виду сталі та відсоткового вмісту добавок, що використовуються у їх виробництві. Все це надає виробу певні властивості — твердість, міцність на вигин, гнучкість, стійкість до зовнішніх впливів і т.д. Оптимальний варіант виробів вибирається в залежності від того, в якому середовищі будуть знаходитися кріплення. Наприклад, для зовнішніх оздоблювальних робіт, у місцях, де може бути висока вологість відмінним рішенням, стануть вироби з нержавіючої сталі. Оцинковані металовироби порадують високою стійкістю до дії зовнішнього агресивного середовища. Для захисту від корозії кріплення для монтажу сантехніки використовується гальванічне покриття нікелем.

Сфери застосування

Залежно від області застосування також можна розділити кілька різновидів металовиробів:

  • будівельні;
  • залізничні;
  • автомобільні;
  • машинобудівні;
  • меблеві;
  • сантехнічні;
  • електромонтажні;
  • вантажні та ін.

Назви видів говорять самі про себе і демонструють безліч сфер застосування кріплень у промисловості та в побуті.

Виробництво металовиробів з кожним роком розвивається та вдосконалюється, постійно покращуються старі та розробляються нові вироби. Всі найкращі зразки кріплень та металовиробів, доступні на сучасному ринку, пропонує інтернет-магазин Dinmark. Тут можна знайти та підібрати оптимальні вироби для будь-якого застосування. Широкий асортимент, відмінні ціни та висока якість кріпильних матеріалів залишить задоволеним будь-якого покупця.