«Влучило — вікна вилетіли, когось поранило». Дніпряни розповіли про момент ударів російськими дронами по місту

За інформацією: Суспільне Дніпро.

Вибиті вікна внаслідок атаки РФ, Дніпро, 30 вересня 2025 року. Суспільне Дніпро

"Я був на першому поверсі, почув звук "шахеда", який падав, і потім вибух. Влучило — вікна, двері вилетіли. Я бачив, що когось поранило. Це звичайна офісна будівля, нічого військового там немає", — сказав він.

Наталя додала: працює у видавництві, яке також розташоване в будівлі.

"Ми, видавництво, ми видаємо книжки, у нас там склад книжок. Навпроти нас психологічний простір, там кімнати, де психологи працювали з людьми. На другому поверсі дитячий садок. І там ще якась клініка була. До речі, у нас сьогодні день народження у видавництва, п'ять років. І росіяни такий нам подарунок влаштували до дня народження", — сказала жінка.

У квартирі Надії Василівни вибуховою хвилею вибило вікна та посипалася штукатурка. Жінка в момент атаки була вдома.

Надія Василівна мешкає поблизу місця влучання. Суспільне Дніпро

"Я вискочила. Сильно бахнуло і так несподівано. Сильно злякалася, тим паче живу сама. Я ще хотіла до лікаря піти. Добре, що не пішла…" — розповіла дніпрянка.

Внаслідок атаки пошкоджено також корпус одного з університетів міста. За словами декана факультету психології Зої, у момент вибуху у будівлі були викладачі та техперсонал. У приміщеннях повилітало близько 50 вікон, жінку поранило склом, зазначила вона.

Декан факультету психології Зоя. Суспільне Дніпро

"У нас була нарада. Ми обговорювали освітню програму. І раптом свист такий, вибух. Один, другий, третій. Ми вибігли в кімнату, між двома стінами. Я вже подумала — все. Почала думати, де ключі, що якщо раптом все тут рухне. Лють і злість неймовірна. Як можна, як це можна робити? Зараз із персоналу наймужніші залишились, бо треба ж прибирати комусь", — сказала Зоя.

За словами дніпрянина Дмитра, після другого вибуху була хмара диму, почав палати дах будівлі. Чоловік бачив, як патрульний допомагав пораненій, що стікала кров’ю, та важко травмованому чоловіку.

"У неї (жінки — ред.) рука була дуже сильно пошкоджена. Перші дві хвилини, що я тут був, людини три бачив поранені. Один чоловік був важкий, у нього була повністю посічена спина уламками. Але, кажуть, що це житловий будинок, там були люди. Тут повністю цивільна інфраструктура", — розповів чоловік.

Пошкоджена внаслідок удару РФ автівка. Суспільне Дніпро

Максим у момент атаки був у автомобілі поряд з будівлею, у яку поцілив безпілотник. Він зазначив: автівку побило уламками, які летіли з даху.

Максим був в автівці поряд з будівлею, в яку влучив безпілотник. Суспільне Дніпро

"Мене накрило залізним листом з даху. Лобове скло понівечене, капот, дах. А мене, як бронею, захистило. Я коли виліз з авто — всі машини поряд горіли. Штук п’ять я побачив, як згоріли на очах у мене. Я тільки звук почув, подумав, що скажений мотоцикліст їде. А потім як вибухне… Спалах, гучно", — пригадав Максим.

Новости Украины