Внаслідок російського обстрілу Донеччини загинули три людини, – Кириленко


Фото: Павло Кириленко

Внаслідок обстрілу російською артилерією Лиманської громади у Донецькій області три людини загинули і двоє поранені.

Про це повідомив голова Донецької ОВА Павло Кириленко.

“Рашисти завдали ударів по селищам Лиманщини сьогодні ввечері: у Торському вбили трьох людей і одну поранили”, – написав Кириленко. 

Підписуйтесь на наш Youtube канал

Він додав, що ще один цивільний дістав поранення у Закітному.

Фото: Павло Кириленко

Фото: Павло Кириленко

Фото: Павло Кириленко

Нагадаємо, росіяни обстріляли близько 13:00 околицю міста Середина-Буда на Сумщині. Окупанти вдарили з міномета і гранатомета з території РФ. В результаті отримали поранення четверо чоловіків.

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України