
Фото: t.me/exilenova_plus
Стерлітамакський нафтохімічний завод вночі атакували дрони. Про це повідомив російський телеграм-канал ASTRA. У місті пролунало як мінімум два вибухи — о 6:22 та о 7:09 ранку за місцевим часом.
Глава республіки Башкортостан Радій Хабіров у своєму телеграм-каналі підтвердив атаку двох БПЛА на «промисловий комплекс» Стерлітамака. За його словами, уламки впали у промисловій зоні в районі допоміжного цеху, підприємство працює у штатному режимі.
Глава Стерлітамака Еміль Шаймарданов написав, що вибух стався в цеху водоочищення АТ «СНХЗ». Частково стався обвал цеху, в якому працювали п’ятеро людей, ніхто не постраждав.
ASTRA також повідомляє про нічну атаку в Кстово Нижегородської області. Після неї виникла пожежа в промисловій зоні в районі НПЗ «Лукойл-Нижегороднафтооргсинтез» та нафтохімічного заводу «СІБУР-Кстово». Вони знаходяться у безпосередній близькості один від одного. Нафтохімічний завод «СІБУР-Кстово» виготовляє етилен, пропілен, бензол, а також низку вуглеводневих фракцій.
    2 листопада Генштаб ЗСУ підтвердив удар по нафтопереробному заводу в Туапсе.  3 листопада безпілотниками знову було атаковано нафтопереробний завод у Саратові.
Джерело
