Волонтери медичного факультету №1 ДНМУ провели благодійну акцію “Солодощі або пакості”

  Волонтери медичного факультету №1 ДНМУ, перетворившись на містичних персонажів, провели благодійну акцію “Солодощі або пакості”, присвячену Halloween.   «Ця добродійна і водночас весела подія проходила у столиці нашої країни – Києві, а також місті довжиною в життя – Кривому Розі! Кожна не байдужа людина могла долучитися до цього заходу, зробивши свій донат у добру справу, отримавши за це невеликий подарунок. Таким чином вдалося зібрати близько 3000 гривень. Банка буде відкрита ще до 4 листопада.Усі зібрані кошти будуть передані у благодійний фонд “Все Буде Добре-Україна”. Захід було проведено за фінансової підтримки громадської організації «Клуб рибалок України», – повідоляється на сторінці ДонНМУ у Фейсбуці.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України