Ворскла перемогла Львів у стартовому матчі 11 туру УПЛ

Полтавський клуб мінімально здолав львівську команду завдяки голу захисника Кравця.

Ворскла перемогла у стартовому матчі 11 туру української Прем’єр-ліги. Полтавська команда мінімально обіграла у номінально домашньому матчі Львів.   Три очки команді Віктора Скрипника приніс точний удар лівого захисника Василя Кравця, який відзначився на початку другого тайму.   Зазначимо, що наприкінці першої половини Ворскла отримала право на пробиття пенальті. Однак 11-метровий не зміг продати Владлен Юрченко.       УПЛ. 11-й тур   Ворскла – Львів – 1:0   Гол: Кравець, 53   На 43-й хвилині Юрченко не реалізував пенальті (воротар)   Попередження: Скляр, 8, Кравець, 88 – Мильченко, 6, Вовкун, 56, Ніч, 71   Ворскла: Різник, Зайков, Пердута, Скляр, Олійник (Кулаковський, 90+3), Степанюк (Челядін, 73), Сефері, Чеснаков (Яворський, 34), Кравець, Марлісон, Юрченко (Бацула, 73).   Львів: Іллющенков, Муравський, Васильєв, Нікітюк, Мільченко, Крушинський, Мишенко (Бойко, 25), Гриша, Полегенько (Ременяк, 74), Бугай (Нич, 55), Вовкун (В.Михайлов, 74).       Після цієї перемоги Ворскла набрала 14 очок та піднялася на восьме місце турнірної таблиці. Львів залишився 14-м із шістьма пунктами в активі.