Вперше у війні Росія заговорила мовою компромісів і відмовилась від ультиматумів

Росія хоче перемовин, і прибрала ті свої вимоги, про які заявив Путін 24 лютого, і заради яких розв’язав криваву війну. Саме те, що Росія відреклась від своїх вимог, які були проголошені як привід для початку війни, показує, що після провалу російськоі армії в Україні провалилась уся політика Путіна.

Відео дня

Звичайно, що це тільки слова. Звичайно, що покірні маси росіян ніяк не обуряться, що їх втягнули у війну з цілями, які зараз просто відкинуто. Бездумне маса росіян буде продовжувати виконувати будь-які команди Путіна, щоб він не наказав.І тому страшна війна буде продовжуватись.

Росія хоче перемовинами виграти час.

По-перше, Путіну необхідна пауза для спроби вплинути на позицію США після виборів у Конгресі. Санкції, розрив з Заходом та підрив газопроводів жахливо вдарили по Росії, Путіну необхідно докласти дипломатичних зусиль, щоб хоча б зупинити поглиблення розриву.

По-друге, Путіну необхідно призупинити активні бойові діі на фронті, щоб за будь-яку ціну втримати або виграти час для посилення оборони навколо Херсону. Також потрібен час, щоб реорганізувати свої війська, розгорнути стратегічну оборону на усьому фронті, підготувати масштабні наступальні операції, до яких російська армія в даний момент не готова.

Але на фронті умов для призупинення бойових дій не існує. Нема таких рубежів, же б війна зупинилась. Війну можна зупинити тільки якщо звільнити окуповане.

Весь світ поважає величний подвиг українських воїнів. Тепер Росія під ударами украінського війська змушена шукати нові слова.

Важливо: думка редакції може відрізнятися від авторської. Редакція сайту не відповідає за зміст блогів, але прагне публікувати різні погляди. Детальніше про редакційну політику OBOZREVATEL – запосиланням…

Джерело