Всі випускники 9 та 11 класів отримають свої документи про освіту

З початком повномасштабного вторгнення на територію України навчальний процес зазнав сильних змін. Механізм отримання атестатів пояснила батькам та вступникам директор Департаменту освіти і науки Запорізької ОВА Людмила Бухаріна.

В Україні з 23.06.2022 розпочалася реєстрація електронних кабінетів вступників до коледжу (для здобуття фахової передвищої освіти) на сайті https://vstup.edbo.gov.ua/. Через це деякі майбутні вступники почали турбуватися про відсутність документів про середню освіту, адже для створення кабінету необхідно мати серію та номер свідоцтва.

  •  Документи у Запорізькій області будуть 28 червня. Після цього їх передадуть на територіальні відділи освіти, а далі до шкіл. Всі випускники або особи, які їх представляють, зможуть їх отримати. Всі встигнуть зареєструватися та вчасно подати свої заяви, — повідомила Людмила Бухаріна.

Після доставки документів у Запоріжжя, їх максимально швидко передадуть у територіальні відділи освіти міста та в подальшому у школи (включно з документами випускників з тимчасово окупованих територій). Видача документів про освіту розпочнеться 30 червня.

Випускники шкіл м. Запоріжжя отримають відповідні документи у своїх навчальних закладах, як це і було раніше. Мешканцям районів, які наразі тимчасово окуповані, затверджено перелік навчальних закладів, у яких вони можуть отримати свої документи. З переліком шкіл ви можете ознайомитись за посиланням https://cutt.ly/BKA1ymv.

Також не забувайте слідкувати за останніми новинами з освітнього процесу на офіційному сайті Департаменту освіти і науки ЗОВА (http://osvita.zoda.gov.ua/), а також на офіційній сторінці у Facebook (https://www.facebook.com/osvita.zp/).

 

Департамент культури та інформаційної політики

Источник