У центрі Львова з’явиться новий майданчик для евакуйованих машин

ФОТО: Гаряча лінія міста Львова

У Львові майданчик для зберігання евакуйованих машин на вул. Кривоноса, 6 готовий на 95 %. Всі роботи мають закінчити до 15 листопада. Облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

Про це повідомили у «Facebook»-спільноті «Гаряча лінія міста Львова».

Наразі територію вже замостили бруківкою, облаштували газони, нанесли розмітку. Залишилось ще встановити огорожу та ворота.

Майданчик на 77 машиномісць облаштують на території ДП «Науково-дослідний інститут метрології вимірювальних і управляючих систем».

Як пояснював заступник директора департаменту міської мобільності та вуличної інфраструктури ЛМР Дмитро Пецій, облаштування такого майданчика в ближньому центрі дозволить скоротити час транспортування тимчасово затриманих авто.

За словами заступника начальника управління безпеки ЛМР Юрія Дяковича, на сьогодні у місті діє 2 майданчики, де зберігають евакуйовані авто — на вул. Конюшинній, 13 та на вул. Тролейбусній, 1.

За інформацією управління безпеки ЛМР, щодня у Львові евакуйовують в середньому 15 автомобілів, які створюють суттєві перешкоди для руху транспорту. Аби повернути авто, водій-порушник має сплатити 2234 грн — така мінімальна вартість однієї послуги з евакуації у Львові.

Нагадаємо, львів’янам будуть компенсовувати половину вартості генераторів, які вони купуватимуть.

Джерело