У Чернівцях зроблять капітальний ремонт спорткомплексу «Олімпія»

За інформацією: Суспільне Чернівці.

Будівля комплексу «Олімпія» у Чернівцях на початку повномасштабного воргнення. Фото: Суспільне Чернівці

У Чернівцях планують капітально відремонтувати фізкультурно-оздоровчий комплекс "Олімпія". Очікувана вартість робіт складає понад 13,5 мільйона гривень.

Про це йдеться у тендері на платформі Prozorro.

Роботи мають завершити до кінця 2023 року. Згідно з тендерною документацією, у спорткомплексі мають замінити підлогу на лакований паркет, облаштувати трибуни, а також встановити систему освітлення на майданчиках для волейболу та баскетболу та полі для мініфутболу.

Ремонт замовила дитячо-юнацька спортивна школа з футболу. Гроші на це виділили з бюджету розвитку.

Раніше у комплексі "Олімпія" проводили змагання місцевого, національного і міжнародного рівня. Зокрема, тут відбувалися матчі національних збірних України і Франції з боксу, товариський матч молодіжних збірних України та Румунії з футзалу.

Що відомо про комплекс "Олімпія" у Чернівцях

  • На початку повномасштабного вторгнення фізкультурно-оздоровчий комплекс "Олімпія" слугував цілодобовим гуманітарним штабом. Там збирали речі для людей, які приїжджали з інших міст, також зберігали гуманітарну допомогу.
  • Комплекс "Олімпія" запрацював у Чернівцях у 2004 році. До складу входять спортивна зала зі стандартним мініфутбольним майданчиком та трибунами, футбольне поле зі штучною травою, майданчики зі штучним покриттям, два майданчики з трав’яним покровом, тренажерний комплекс, роздягальні, душові, тренерські кімнати, адміністративні та медичні приміщення тощо.

Новости Украины