У Харкові вдруге перейменували колишній парк Горького

Тепер у Харкові є Центральний парк.

При першому перейменуванні парк позбувся Горького, тепер прибрали зайві слова.

18 серпня на позачерговій сесії Харківської міської ради ухвалили рішення про перейменування комунального підприємства “Центральний парк культури і відпочинку”. Тепер він називається Центральний парк. Про це повідомили у Харківській міській раді.

Як писав UA-NEWS.in.ua, уперше парк Горького перейменували 13 червня на сесії Харківської міської ради. Він став називатися — Центральний парк культури і відпочинку. Такий варіант назви бачили у самому парку. Депутати пропонували скорочений варіант — Центральний парк, однак тоді його не підтримали. Удруге питання щодо перейменування парку Горького вирішили винести на сесію міськради 18 серпня.

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України