У Харкові відкрили підземний університет

У Каразінському університеті презентували новий освітньо-науковий простір.

У ХНУ імені Каразіна презентували новий безпечний освітньо-науковий простір.

Новий простір став першим в Україні підземним університетським освітнім осередком. Він об’єднує укриття для безпечного навчання під час повітряних тривог, сучасні аудиторії для офлайн-занять, наукові лабораторії та інтерактивний музей науки “ЛандауЦентр”.

У відкритті взяли участь чиновники обласної адміністрації та заступник МОНУ Денис Курбатов.

“Окрему увагу у центрі приділили розвитку STEM-напрямків, підтримці молодих науковців та популяризації науки серед школярів і студентської молоді. Учасники заходу також обговорили розвиток університетської освіти, міжнародну співпрацю та подальше посилення потенціалу Харківщини”, — повідомили в пресслужбі Харківської обласної військової адміністрації.

За даними ХОВА, зараз в області працює 21 університет.

Автор: Олена Павленко

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України