У Хмельницькому презентували книгу загиблого бійця Євгенія Ролдугіна «Час відважних»

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Книга Євгена Ролдугіна «Час відважних». Фото: Суспільне Хмельницький

Близько сотні хмельничан 14 липня прийшли у Мистецький дворик на пам'ятний вечір, присвячений презентації книги військового Євгенія Ролдугіна "Час відважних". Боєць із 18-річного віку захищав цілісність України й героїчно загинув 11 вересня 2022 року в Харківській області, рятуючи поранених побратимів.

Про це Суспільному Хмельницький розповів начальник управління культури Хмельницької міськради Артем Ромасюков. З його слів, книжка Євгенія вийшла друком у червні 2023, у всеукраїнському видавництві "Пропала грамота" накладом 10 тисяч примірників.

Книга загиблого бійця Євгенія Ролдугіна «Час відважних». Фото: Суспільне Хмельницький

Наразі, вже понад тисячу продали. На презентації бажаючі мали змогу купити книгу за донат на потреби ЗСУ. Декілька десятків примірників вмить розкупили, розповіла Суспільному хмельничанка Світлана.

"До початку заходу продали усі 30 книг. Проте, книгу можна замовити на сайті видавництва", — говорить Світлана, котра побувала на презентації книжки.

Скринька з коштами, вирученими від продажу книги «Час відважних», які підуть на потреби ЗСУ. Фото: Суспільне Хмельницький

У книзі Євген Ролдугін поділився власними життєвими спогадами. Він розповів, чому спортивне кімоно проміняв на бронежилет, а навколофутбольні бійки — на бої сучасної російсько-української війни.

Цитата, на одній зі сторінок книги Євгенія Ролдугіна «Час відважних». Фото: Суспільне Хмельницький

"Добровольці. Покоління – 2014. Ті, хто повстали не тільки проти євразійських марень московських окупантів, а й проти звичайного плину свого життя. Ті, хто вирішив, що Батьківщина – цінніша за спокійний сон, дрібні принади міського життя, свої кінцівки та й зрештою життя. Ті, хто навчився пити чай під мінометним обстрілом і жартувати під шквальним вогнем", — йдеться в описі книги.

Що відомо про Євгенія Ролдугіна:

  • З 2014 року в АТО/ООС у складі добровольчих батальйонів військовий Євген Ролдугін воював під Маріуполем, в Пісках та в Авдіївці. Нагороджений шістьма відзнаками, зокрема: "Президента України", орденом "Лицарський Хрест Добровольця".
  • З перших днів повномасштабного вторгнення з побратимами Євген Ролдугін захищав та визволяв Київську область. Отримав поранення в бою на Чернігівщині. Після лікування та відновлення вступив до лав Збройних сил.
  • Загинув воїн 11 вересня в Харківській області, рятуючи поранених побратимів.Володарю пурпурового поясу з бразильського джиу-джитсу, старшому солдату та бойовому медику Євгену Ролдугіну було 27. Поховали Євгена Ролдугіна на Алеї Слави, що у мікрорайоні Ракове.

Новости Украины