У Хмельницькому відкрився фестиваль для зміцнення сім`ї

За інформацією: Суспільне Хмельницький.

Фото: Суспільне Хмельницький

У парку Шевченка відбулося відкриття фестивалю Татохаб. Даний проєкт розрахований на максимальне залучення обох батьків до виховання дитини. Під час заходу діти разом з батьками взяли участь у спільних іграх і змаганнях.

Про це Суспільному розповів комунікатор проєкту Татохаб Ігор Дзержинський.

Мати 11-річного Матвія розповідає, до Хмельницького приїхали з Енергодару Запорізької області. На фестиваль прийшли, аби дитина знайшла нових друзів.

«Прийшли, бо цікаво, тут різноманітні ігри, можна провести цікаво час і може з кимось познайомиться, друзів знайде», — розповідає відвідувачка фестивалю Олена.

Під час фестивалю діти разом з батьками розмальовували фігурки. Фото: Суспільне Хмельницький

Олена каже, син встиг відвідати на фестивалі кілька локацій. Нині розмальовує смайлики.

«Я хочу ще постріляти з лука, домалювати цю фігурку та забрати додому», — розповідає відвідувач фестивалю Матвій.

Діти вчилися стріляти з лука. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами Микити Кравчука, який координує на фестивалі локацію зі стрільби з луку, усі охочі постріляти дотримуються техніки безпеки.

«Найголовніше для людини з зарядженою стрілою, яка вже розтягнула лук, це не бути от за цією обмежувальною лінією. І бажано не бути за. Ми обмежили червоною лінією периметр, бо може пролетіти стріла повз щита», — розповів Микита Кравчук.

На дітей чекав яскравий аквагрим. Фото: Суспільне Хмельницький

Крім стрільби з лука, на фестивалі були локації з нанесення аквагриму, розмальовки скульптурок, клеєння паперових іграшок, настільних ігор, каже координатор проєкту Ігор Дзержинський.

«Це проєкт відповідального тата, де ми показуємо батькам як проводити час разом зі своїми дітьми, бути залученим до виховання. Ми проєкт намагаємося зробити так, щоб сім’ї були щасливі. Бо саме через залучене батьківство ми можемо зробити, щоб наша країна розвивалася і йшла надалі вперед до Європейських цінностей», — розповідає Ігор Дзержинський.

З лука стріляли як хлопці, так й дівчата. Фото: Суспільне Хмельницький

За словами Ігоря Дзержинського, надалі проєкт діятиме на базі Хмельницького художнього музею, де відбуватимуться спільні заходи з залученням батьків з дітьми.

Новости Украины