У Житомирі вперше пройшов чемпіонат з художньої гімнастики

120 гімнасток від 4 до 15 років сьогодні продемонстрували свою гнучкість та грацію на відкритому чемпіонаті Житомирської області з художньої гімнастики.

Учасниці приїхали з міст Вінниця, Київ, Луцьк, Житомир та області.

‘»В сьогоднішніх реаліях було дуже складно організувати захід, але ми готуємось до чемпіонату України і наші змагання є обов’язковою сходинкою до участі у чемпіонаті України. Дякую всім командам, які нас підтримали», — каже Руслана Білокур, Президент федерації художньої гімнастики Житомирської області.

Гімнастки, які сьогодні наберуть найвищу кількість балів претендують на виконання першого дорослого розряду та кандидата в майстри спорту. Ці діти виконують шість видів багатоборства і на основі отриманих результатів будуть обиратися на чемпіонат України.

«Найбільше в гімнастиці я люблю перекидатися, одягати яскравий костюм і фарбуватися», — каже наймолодша учасниця Олівія (4 роки), яка зайняла І місце у своїй віковій категорії.

«Я займаюся гімнастикою з 6 років, це справа моєї душі. Ми підготували новорічний показовий виступ, щоб надихнути наймолодших дітей займатися цим видом спорту», — розповідає Ангеліна, 12 років.

 

Джерело

Новости Украины