
Жінка під час застілля викинула собаку з балкона четвертого поверху
Жінка, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, схопила тварину та викинула її з балкона. Собака загинула.
У Києві жінка під час застілля викинула собаку з балкона четвертого поверху, тварина загинула. Про це повідомила пресслужба столичної поліції у вівторок, 18 серпня. Жорстокий інцидент стався днями на проспекті Свободи. До правоохоронців звернулася очевидиця, яка помітила на вулиці чоловіка з уже мертвою твариною на руках. Як з’ясували поліцейські, господар знайшов свого улюбленця – чотирирічного пінчера на кличку Ельза – під вікнами багатоповерхівки. Того вечора 55-річна порушниця розпивала спиртні напої в компанії власника квартири та спільних знайомих. Згодом, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, вона схопила собаку та викинула її з балкона четвертого поверху. Унаслідок падіння тварина зазнала травм, несумісних із життям.
Дії підозрюваної кваліфіковані як жорстоке поводження з твариною, що призвело до її загибелі, вчинене з особливою жорстокістю. Їй загрожує до восьми років позбавлення волі.
Нагадаємо, раніше у Києві повідомили 37-річному чоловікові про підозру у жорстокому поводженні з собакою. Він залишив пса у спеку на балконі, що призвело до його загибелі.
У Києві чоловік викинув собаку з шостого поверху
