У команді Макларен уважають корисним, якщо вдасться зупинити Ферстаппена

Фото: Getty Images Макларен

У Макларені вважають, що буде лише на користь, якщо пощастить зупинити натхненний прорив гонщика команди-суперниці.

Керівник Макларен Андреа Стелла поділився своїми переживаннями, пов’язаними з настирливими спробами Макса Ферстаппена, пілота Ред Булл, крок за кроком збільшувати свої бали, що викликає хвилювання у деяких гонщиків, які розташовані вище в особистому заліку Формули-1.

“Ми вважали, що найкращий спосіб продовжити виступи – почати все із чистого аркуша і зосередитися на одному напрямі, у якому ми всі хочемо рухатися. Ми хочемо переконатися, що перемога в особистому заліку дістанеться Макларену.

Усе інше не так вже й важливо. Є хтось (Ферстаппен. – Ред.), хто набрав неймовірний темп. Наше завдання – зупинити цей порив і обернути все на нашу користь”, – наводить слова Андреа Стелли Autosport.

Нагадаємо, у Оскара Піастрі зараз 346 очок, у його напарника, Ландо Норріса, 332 очки, тоді як у Макса Ферстаппена в активі вже 306 очок.

Джерело

Avatar photo
Олександр Кравченко/ журналіст

Редактор та автор матеріалів ua-news.in.ua. Спеціалізується на моніторингу суспільно-політичних подій, регіональних новин та офіційних повідомлень державних органів.

Працює з відкритими джерелами інформації, займається перевіркою фактів і структуризацією новинних потоків, щоб читачі отримували зрозумілу та актуальну картину подій.

На ua-news.in.ua відповідає за оперативність публікацій, редакційну перевірку матеріалів та оновлення новин відповідно до нових даних.

Новини України