У Краматорську облаштують укриття в школах для офлайн-навчання

У Краматорську та інших містах області облаштують укриття в школах для офлайн-навчання. Вартість проєкту зараз складає 23 мільйони грн. Зараз Донецька обласна військова адміністрація планує обганізувати безпечний навчальний процес в обладнаних при школах укриттях.

Про це повідомляє інтернет-видання PRO100MEDIA

На території Донецької області зараз перебуває майже 32 тис. учнів, які навчаються онлайн. Частина з них зможе в перспективі розпочати навчання офлайн в укриттях. Обладнати їх планують у Краматорську, Добропіллі та Покровську.

«Ми готуємось до пілотного проєкту, де навчання принаймні частини учнів, які перебувають на території Донецької області, відбувалось в укриттях шкіл. На це вже виділено 23 млн. грн. Це поки дуже мала сума. Цим питанням займаюсь особисто я та мої заступники, а також представники профільного комітету Верховної Ради. Цієї суми вистачить на облаштування до 4 укриттів в залежності від того, в якому вони перебувають стані. Зараз ми працюємо над залученням коштів міжнародних організацій. Вирішили робити укриття для проведення комфортних умов навчання. Для пілотного проєкту спочатку обрані найбільші міста області: Краматорськ, Добропілля та Покровськ. Поки що недоречно називати навчальні заклади», – повідомив Павло Кириленко.

Зараз в Донецькій ОДА працюють також над тим, яким чином учні потраплятимуть до укриттів при школах з урахуванням ситуації в регіоні. Для подальшого фінансування системи укриттів область залучатиме кошти різних міжнародних організацій та партнерів України.

«Ми працюємо над цим процесом, прораховуємо логістику та транспортування дітей в безпечні місця для навчання від місць, де вони мешкають. Ми об’єднаємо в перспективі все це в проєкт офлайн укриттів для навчання. А кошти залучатимемо з різних джерел. Це буде і державний бюджет, волонтерські, міжнародні організації та партнери. Я неодноразово зустрічався з послами та окремим пунктом проговорюю з ними питання укриттів в школах», – наголосив Павло Кириленко.

 

 

 

 

Джерело

Новости Украины