У Краматорську пройшла спецоперація по знешкодженню озброєних злочинців і звільнення заручниці (відео)

Під час проведення спеціальних поліцейських операцій правоохоронці в умовах максимально наближених до реальних для відпрацювання тактики дій в екстремальних ситуаціях та аналізу швидкості реагування, досягнення бажаного результату.

В навчаннях взяли участь співробітники Краматорського відділу поліції,  батальйону патрульної поліції Краматорська та Слов’янська та Державної служби охорони.  

Для проведення тактичних навчань поліцейські діяли за легендою. Вона передбачала озброєний напад на аптеку та взяття в заручники її відвідувачку. Після нападу на спецлінію «102» надійшло повідомлення від співробітників служби державної охорони про те, що сталося спрацювання тривожної кнопки однієї з місцевих аптек. Двоє озброєних чоловіків заволоділи грошима з каси та взявши заручницю втекли з місця події на автомобілі.

Правоохоронцями в дію було введено оперативний план під умовною назвою «Грім». Поліцейські під час переслідування злочинців  встановили, що вони з заручницею сховались у недобудованому будинку по вулиці Ульянівська. А для звільнення заручниці виставляють певні умови. В дію було введено оперативний план «Заручник».

Источник