У Краматорську розшукали водія-втікача

  У Краматорську розшукали водія-втікача. Про це повідомляє Патрульна поліція Краматорська та Слов’янська.   Патрульні отримали інформацію про ДТП без травмованих.   Водій авто Hyundai Tucson вʼїхав в електроопору, залишив своє авто та місце автопригоди. Після обстеження місця події патрульні оперативно-розшуковими заходами вже за деякий час встановили особу причетну до ДТП та її місце перебування.   Водієм — винуватцем ДТП виявився 46-річний громадянин, який перебував у себе вдома. Відтак, поліцейські склали на кермувальника декілька протоколів: за ст. 124 (Порушення ПДР, що призвело до ДТП); за ст. 122-4 (Залишення місця ДТП).   Водії, керуйте відповідно та не намагайтесь уникнути відповідальності!

Джерело

Avatar photo
Сергій Мельник/ журналіст

Журналіст та автор матеріалів ua-news.in.ua. Висвітлює суспільно-економічні процеси, регіональні ініціативи та рішення органів державної влади.

Працює з відкритими джерелами інформації та аналітичними звітами. Зосереджується на перевірці фактів, поясненні складних процесів простою мовою та формуванні зрозумілого контексту для читачів.

На ua-news.in.ua готує аналітичні матеріали, розширені новинні огляди та підсумкові зведення подій.

Новини України