У Краматорську тренерів привітали зі святом спорту

Напередодні Дня фізичної культури і спорту начальник Краматорської міської військової адміністрації Олександр Гончаренко провів зустріч з тренерами-викладачами закладів спортивного спрямування нашого міста.   Про це повідомили в Краматорській міській раді.    За вагомі результати у підготовці спортсменів Олександр Гончаренко відзначив присутніх подяками начальника Краматорської міської військової адміністрації.   «Я дякую всім, хто попри зупинку повноцінного виховного процесу знаходить можливість тренувати спортсменів, які потім здобувають високі нагороди та прославляють наше місто по всій Україні та далеко за її межами», — наголосив Олександр Гончаренко.   За цей рік спортсмени Краматорської громади ставали призерами Дефлімпійських ігор, чемпіонами Світу, Європи та Чемпіонатів України. На їх честь 85 разів лунав гімн та підіймався прапор України на змаганнях різного рівня.   У заліку краматорців упродовж попереднього року: — 2 місце на Дефлімпійських іграх серед людей з вадами слуху; — 11 перемог на Чемпіонатах світу, 10 других місць та 3 третіх; — 23 рази краматорські спортсмени підіймались на найвищу сходинку п’єдесталу пошани на чемпіонатах Європи, 10 разів на другу сходинку; — один спортсмен став призером Європейської першості; — за перемоги на офіційних чемпіонатах України краматорці здобули 51 медаль вищого гатунку, 45 срібних та 36 бронзових медалей.