У Лаврова відхрещуються від «100 000 найманців Кім Чен Ина» для війни проти України


У Лаврова відхрещуються від "100 000 найманців Кім Чен Ина" для війни проти України

Військові КНДР на параді (фото — ЕРА)

У міністерстві закордонних справ країни-окупанта Росії відхрещуються від «повідомлень у блогосфері», що північнокорейський диктатор Кім Чен Ин нібито запропонував Кремлю спрямувати до 100 000 своїх військових на війну проти України. Заступник директора відділу преси у МЗС РФ Іван Нечаєв заявив, що «це фейк».

Читайте нас у Telegram: тільки важливі та перевірені новини

«Ці повідомлення від початку і до кінця є фейком. Подібні переговори не ведуться і відправлення північнокорейських добровольців… не планується», – йдеться у повідомленні посольства РФ у КНДР.

Там заявили, що «для успішного виконання завдань спеціальної військової операції (так у Росії називають війну на знищення України та її народу. — Прим. ред.) цілком достатньо» і російської армії з поставленими під багнет колабораціоністами на тимчасово окупованій території України.

МЗС РФ, зокрема і його голова Сергій Лавров, його заступники, представники відомства на міжнародних майданчиках та різні спікери на постійній основі транслюють брехню, дезінформацію та військову пропаганду про Україну і повномасштабну війну Росії проти неї.

  • 13 липня 2022 року Україна оголосила про розрив дипломатичних відносин із союзниками російських окупантів КНДР. Північна Корея відповіла на це – згадали США та ядерну зброю.
  • Президент Зеленський заявив, що «реакція буде жорсткою» на визнання Пхеньяном терористів на Донбасі «республіками».
  • На початку серпня в Північній Кореї гнівно відреагували на візит Пелосі до жителів півдня, згадували й Україну.

Джерело