У Львові відкрили фонтан імені Героя Дмитра Коцюбайла «Да Вінчі» (ФОТО)

Фото: Максим Козицький, Telegram

Сьогодні 21 квітня на площі Галицькій у Львові на честь Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла, який загинув під Бахмутом, відкрили фонтан. Про це пише LVIV.MEDIA.

Участь у ній взяли наречена героя — Аліна Михайлова, керівниця медичної служби «УЛЬФ» 1 ОМБ «Вовки Да Вінчі», Андрій Садовий, міський голова Львова та голова Львівської ОВА Максим Козицький.

На відкриття фонтану зібралося безліч людей.

«Українські добровольці насправді це наш феномен. Це люди, яким пишаються українці та люди за кордоном. Це ті люди, які стали на захист нашої країни з самого початку вторгнення РФ, щоб ми на 9-й рік війни мали можливість відкривати фонтан пам’яті „Да Вінчі“ » — не стримуючи сліз каже наречена „Да Вінчі“.

«Кажуть, коли людина молода – у ній б’є фонтан життя. Дмитро Коцюбайло, «Да Вінчі», і сам був стихією. Він фонтанував своїми ідеями та вчинками й бадьорив ними інших. У 17 років став добровольцем. У 21 – очолив першу окрему штурмову роту «Вовки Да Вінчі». У 2022 році «Вовки» вже стали батальйоном. Молодий, мудрий, жвавий, відповідальний, мужній.  

Читайте також: Львові відкритий фонтан присвятять загиблому Герою України «Да Вінчі»

Дуже символічно, що у Львові, на площі Галицькій, про нього та про усіх добровольців poсійсько-української війни тепер буде нагадувати цей фонтан, і дуже символічно, що виготовлений він із кортенової сталі. Бо кортенова сталь з часом через окислення набуває мідного кольору та не піддається негативному впливові довкілля.  Нехай простір довкола цього фонтана стане місцем живої пам’яті і щирих розмов. Нехай тут вирує життя. На згадку про «Да Вінчі» та всіх, кого ми втратили у розквіті сил», — написав Максим Козицький

Також на честь полеглих добровольців висадили символічне дерево — каштан.

 

 

 

Джерело

Новости Украины