У Львові затримали «вора в законі» (ФОТО)

Фото: НПУ

У Львові затримали «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський».

Як повідомили у Департаменті стратегічних розслідувань НПУ, 39-річний уродженець Грузії знаходиться у санкційному списку РНБО.

Наразі його примусово видворено за межі країни.

Як повідомив начальник Департаменту стратегічних розслідувань Андрій Рубель, у 2018 році «вор в законі» на прізвисько «Серго Самтредський» отримав заборону відвідувати України упродовж 5-ти років, а у 2021 до нього, як і ще до 556 його «колег», були застосовані персональні обмежувальні санкції РНБО.

Оперативники департаменту проводять комплекс заходів щодо унеможливлення поширення «ворами в законі» на території держави злочинного впливу, а тому миттєво реагують на будь-які їхні спроби повернутися до України.

«Як тільки-но ми отримали інформацію про незаконний перетин лідером злочинного світу кордону, одразу почали заходи щодо встановлення його місця перебування, — зазначив Андрій Рубель. — Вже за кілька днів з’ясували, що він тимчасово оселився у Львові».

Відтак 29 травня у Львові правоохоронці провели заходи для затримання «вора в законі» на прізвисько «Серго Самтредський».

На виконання рішення РНБО поліцейські спільно з Державною міграційною службою України примусово видворили «вора в законі» за межі країни.

Читайте також: «вор в законі» зі Львівщини може отримати довічне позбавлення волі.

Довідково: 39-річний уродженець Грузії був коронований у 2008 році в Туреччині й належить до Сухумського воровського клану.

 

Джерело

Новости Украины