У Мелітополі через брак запчастин фермерів пересаджують на російську техніку

В Мелитополе из-за нехватки запчастей фермеров пересаживают на российскую технику

Незважаючи на зусилля пропаганди, яка доводить, що санкції йдуть Росії тільки на користь, у Мелітополі вже починає відчуватися нестача запчастин для імпортної техніки.

Тому аграріїв Запорізької області настійно просять пересідати на техніку вітчизняну, чи то пак, російську.

— У планах — поміняти техніку на вітчизняні аналоги. Ми будемо намагатися поступово намагатися міняти, тому що зараз великі проблеми із запчастинами, — скаржиться чи то окупант, чи то колаборант, Андрій Миронович, "директор" агрофірми "Солекс" (село Богданівка Бердянського району).

Жалуется то ли оккупант, то ли "колобок" Андрей Миронович, “директор” агрофирмы “Солекс”

За словами цього директора, фірма зараз працює на іноземній техніці "New Holland Agriculture". Загалом у підприємства 16 одиниць техніки — це комбайни, трактори, жатки та вантажні машини.

До речі, Андрій Миронович значиться директором ще одного агропідприємства — ТОВ "Оріяна Агро", розташованого в селі Вовчанське Мелітопольського району.

Миронович, якщо вірити відкритим джерелам, був зареєстрований підприємцем 24 листопада 2022 року. ІПН він отримав у тимчасово анексованому Криму.

Миронович был зарегистрирован предпринимателем 24 ноября 2022 года.

У зв'язку з цим фермерів наполегливо тягнуть до "Росагролізингу", з яким "керівництво" Запорізької області уклало угоду. За документом всім охочим нібито доступні пільгові програми для придбання техніки.

Складається цікава ситуація: спочатку окупанти вивезли все дочиста — пам'ятаєте історію з технікою "Джон Дір", яку вкрали кадировці ( далі вона спливла в Чечні), а потім пропонують цю ж техніку брати в лізинг. Бізнесмени від бога.

Друга проблема стосується нібито російської техніки, яку й пропонують купувати через доступність запчастин.

Але й тут не все так просто. Якщо взяти, наприклад, найбільшого російського виробника сільгосптехніки, "Ростсельмаш", то ми побачимо, що більшість запчастин (наприклад, на одну з найрозкрученіших моделей комбайнів TORUM 785) вироблено в Китаї, а двигун (OM460LA) взагалі випущено компанією Deimler.

Так що всі ці розповіді про доступність запчастин — не більше ніж вигадка. Потрібний для отримання прибутку тим самим "Росагролізингом".

Джерело

Новости Украины