У Мелітополі людям упарюють, як «бандери» вбивають мирних жителів Херсона

В Мелитополе людям впаривают, как "бандеры" убивают мирных жителей Херсона

У Мелітополі окупанти запустили чергову хвилю фейків, щоб вплинути на місцеве населення, яке після проведення псевдореферендуму намагається залишити місто.

Після "референдуму" у Мелітополі збільшилася кількість людей, які бажають виїхати на підконтрольну Україні територію чи до країн ЄС. Тому окупанти подвійно активно розповсюджують брехню, щоб дискредитувати українську владу.

– Учора розмовляла з мамою, – розповідає мешканка Мелітополя. Запитую, що у вас новенького у місті? Каже: "Та у нас, доню, все добре. За тебе переживаю. Раптом "бандери" до Львова дійдуть. Згвалтують, ще й уб'ють" А я їй: "Що ти таке кажеш"? Відповідає: "Нам тут по телевізору показують, як "укропи" вбивають людей у ​​Херсоні. Знищують усе, що рухається. Тому росіяни подбали про виїзд мирного населення. Боюся, що ця хвиля божевілля до вас докотиться".

Дівчина пояснила мамі, що все це фейки, а ЗСУ, якщо й убивають, то лише рашистів. Мовляв росіяни підбрехають.

— Не можна їм вірити, — обурюється дівчина. Щоправда, помітила, коли кажеш правду, ці негідники починають глушити зв'язок. Не дають розповісти рідним, що реально відбувається в Україні.

Нагадаємо, у Мелітопольському районі окупанти розшукують серед школярів "нацистів" та перевиховують їх доповідями.

Джерело