У Мелітополі окупанти планують гребти на війну всіх підряд — для цього збільшують штрафи

В Мелитополе оккупанты планируют грести на войну всех подряд – для этого ужесточают штрафы

У Мелітополі скоро почнеться справжнє полювання за чоловіками, які залишилися в окупації, — у держдумі Росії вирішили збільшити суми штрафів за "ухилення" від участі у війні.

Напередодні другої хвилі мобілізації (як стверджують деякі експерти, вона вже розпочалася) в Росії вирішили підвищити штрафи для тих, хто не бажає бути гарматним м'ясом для задоволення амбіцій бункерного диктатора.

Ба більше, потенційне гарматне м'ясо хочуть примусити до того, щоб воно саме стукало у військкомат і повідомляло: "Я тут. Дозвольте приступити до самоутилізації?".

Крім цього, підвищення штрафів схоже на гарячкову спробу наповнити охлядлий бюджет рф.

Які ж "санкції" застосують до населення призовного віку, що залишилося в живих і не виїхало за кордон.

Так, пропонується підвищити штраф за ухилення громадянина від медичного огляду або обстеження за направленням комісії з постановки громадян на військовий облік або від медичного обстеження за направленням призовної комісії. Нинішній штраф у розмірі від 500 до трьох тисяч рублів, пропонується підвищити до 15-25 тисяч рублів. Також підвищується штраф за умисне псування або втрату документів військового обліку.

Неповідомлення до військкомату про зміну сімейного стану, місця проживання, роботи коштуватиме порушникам до 20 тисяч рублів.

Неявка громадян за повісткою до військкомату каратиметься штрафом до 50 тисяч рублів.

І нарешті, найдорожче задоволення — невиконання оповіщення та явки громадян за мобілізацією. Такий "фокус" обійдеться порушнику у величезну суму — до півмільйона "дерев'яних". Це на додачу до кримінальної справи і можливого терміну.

Мелітополя та інших міст і сіл тимчасово окупованої частини Запорізької області це стосується безпосередньо. Адже українців (та й малі народності самої рф) "титульні" росіяни вважають людьми другого сорту. І в першу чергу, пошлють на забій саме їх.

Наприклад, у Мелітополі на утилізацію насамперед відправляться ті, хто в перших лавах побіг отримувати паспорт рф і присягав у любові до русского мира. Мовляв, говорити — не мішки ворочати, прийшла пора довести любов на ділі.

Зокрема, і для цієї мети проводилася масова роздача паспортів. Тим, хто не хотів ставати володарем "курячого аусвайса", всіляко погрожували — аж до депортації, відбирання майна і відмовою в отриманні невідкладної медичної допомоги або життєво необхідних ліків.

До речі, Путін підписав Указ про часткову мобілізацію 21 вересня 2022 року, однак станом на 29 червня 2023 року Указ про її завершення так і не було підписано.

Джерело

Новости Украины