У Мелітополі окупанти уже шукають собі посібників вже за оголошеннями в інтернеті — Іван Федоров

В Мелитополе оккупанты уже ищут себе пособников по объявлениям в интернете – Иван Федоров

Дедалі менше в Мелітополі та на інших тимчасово окупованих територіях Запорізької області охочих брати участь в організації фейкових виборів.

Адже за цю справу колаборантам світить реальний термін позбавлення волі з конфіскацією майна. Примітно, що на лаву підсудних потрапляють навіть глибокі пенсіонери-агітатори. Саме тому в Мелітополі гауляйтери Є. Балицький і Г. Данильченко почали шукати пособників уже за оголошеннями. Адже вони готуються до всеросійських виборів, які агресор намітив на 10 вересня. І окупаційна влада вже активно створює виборчі комісії:

— Рашисти в Мелітополі фантазують на тему незаконних виборів. Намалювали захмарні цифри попереднього голосування. Тепер шукають охочих отримати 10 років позбавлення волі стати членами дільничних комісій на виборах. Однак розумні на зраду не йдуть, а дурнів на всі посади не вистачає. Тому окупанти вже набирають членів комісій за оголошенням в інтернеті. Наступний етап — на парканах писатимуть? — дивується тупості окупаційної влади Мелітопольський міський голова Іван Федоров.

Мер попереджає, що участь у незаконних виборах на ТОТ — це кримінальний злочин, який не має терміну давності.

Нагадаємо, до 15 років позбавлення волі загрожує мешканці Мелітополя Людмилі Грингауз. Ця 74-річна пенсіонерка влипла в кримінальну історію, погодившись брати активну участь в організації псевдо-референдуму. Разом з іншими пенсіонерками вона ходила по домівках і примушувала мелітопольців голосувати за приєднання до росії, працювала у виборчій комісії.

Джерело

Новости Украины