У Мелітополі військові буряти та адигейці маскуються під місцевих та розселилися по квартирах

В Мелитополе военные буряты и адыгейцы маскируются под местных и расселились по квартирам

В інтеркультурному Мелітополі почалося активне розселення російських солдатів по квартирах.

Якщо досі ми повідомляли про те, що мобілізованих везуть у села і вони займають порожні будинки, школи, ангари, а в місті розселяються по підприємствах та школах, то сьогодні нову партію «мобіків» розквартировують у багатоповерхівках. 

Так, днями почалося розселення орків у будинках по вулиці Лютневій на Новому Мелітополі.

— Вони навіть не ховаються – залишають свої автомобілі у дворі. 01 регіон — республіка Адигея. На багатьох свастика V чи взагалі без номерів.

Ті, хто розселився в квартирах, майже постійно ходять у цивільному. Одного я бачила лише раз у військовій формі, але без розпізнавальних знаків. Може, у нас на ринку купив, – розповідає мешканка Мелітополя.

Примітно, що першими заселяли бурятів або тувинців, судячи з характерних рис зовнішності. А 26 листопада до квартир уже заїхали військові слов'янської зовнішності.

За спостереженнями місцевих жителів, ці орки поводяться тихо. А під час останніх прильотів у Мелітополі на Рефму одразу зібралися і кудись поїхали.

Біля гуртожитку ДНЗ «Мелітопольський професійний ліцей» (колишнє професійно-технічне училище №10) постійно стоять автомобілі з російськими номерами з написом "Зв'язок". І тільки надвечір їде.

Раніше ми повідомляли про те, що окупанти придумали спосіб вилучення цивільних автомобілів у Мелітополі і видають його за офіційну експропріацію.

 

Джерело

Новости Украины