У Мелітопольському районі 16-річна дівчина витерла ноги об російський триколор

В Мелитопольском районе 16-летняя девушка вытерла ноги о российский триколор

Мешканці Мелітополя не можуть протистояти озброєним загарбникам, але за будь-якої можливості, попри ризик, показують своє ставлення до ворога, чинячи опір окупантам.

Так, фейкові поліцейські в Мелітопольському районі виявили факт наруги над прапором країни-терориста. На своїх пропагандистських каналах рашисти повідомили, що 16-річна мешканка селища Приазовське витерла ноги об триколор ноги, записала ролик і виклала його в інтернеті.

Озброєним загарбникам, які прийшли до підлітка з погрозами, дівчина "зізналася", що нібито зробила це для того, щоб отримати від підписників більше "лайків". Рашисти повідомили, що провели "профілактичну бесіду" з дівчиною та її батьками. Причому автору відео, яке вже видалили із соцмереж, загрожує позбавлення волі, адже окупанти порушили проти дівчини "кримінальну справу".

Нагадаємо, раніше з будівлі Азовської школи в Кирилівці невідомі зняли триколор, що висів перед входом.А у Новосильівці зірвали та спалили прапор, який орки повісили на будівлю сільради.

Також у селі Мелітопольського району невідомі зняли та підпалили прапор росії, який рашисти причепили на будівлю сільради. Люди вже втомилися від окупантського режиму та відверто заявляють: нам росія не потрібна! А в селі Ботієво Мелітопольського району триколор встромили у сміттєвий бак.

Відомо, що за такі дії рашисти можуть викрадати та катувати людей. Тож мешканцям, які чинять опір, необхідно бути обачними та обережними.

Джерело

Новости Украины