У Мелітопольському районі чотирьом експоліцейським, які працювали на ворога, повідомили про підозру

В Мелитопольском районе четырем экс-полицейским, работавшим на врага, сообщили о подозрении

Працівники ДБР повідомили про підозру чотирьом колишнім правоохоронцям із селища Якимівка Мелітопольського району Запорізької області. Зрадники агітують населення до співпраці з ворогом, проводять обшуки та вилучають майно у місцевого населення.

Під процесуальним керівництвом прокурорів Запорізької обласної прокуратури повідомлено про підозру чотирьом колишнім правоохоронцям за фактом державної зради (ч. 2 ст. 111 КК України). За даними слідства, після російського вторгнення четверо поліцейських з Якимівського управління поліції не дотримали прийнятої ними присяги на вірність Українському народові та перейшли на бік ворога.

Навесні 2022 року підозрювані добровільно розпочали "службу" в правоохоронному органі, підпорядкованому окупаційній адміністрації. У перші дні окупації селища російськими військами фігуранти почали зривати прапори та герби України, замальовували державні символи. Такими діями вони намагалися сподобатися окупантам. Також зрадники збирали та надавали ворогу перелік місцевих правоохоронців, учасників АТО/ООС.

Пізніше вони працевлаштувалися до фейкового правоохоронного органу — "управління внутрішніх справ по Мелітополю та Мелітопольському району". Наразі зрадники агітують населення до співпраці з ворогом, проводять обшуки та вилучають майно у місцевого населення. Усім чотирьом особам заочно повідомлено про підозру в державній зраді (ч. 2 ст. 111 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді довічного позбавлення волі з конфіскацією майна.

Нагадаємо, СБУ повідомила про підозру директору лісгоспу окупантів у Мелітопольському районі.

Джерело

Новости Украины