У МВС прогнозують в Україні зростання кількості крадіжок та викрадень машин у зв’язку з падінням економіки

Міністр внутрішніх справ України Денис Монастирський прогнозуює зростання крадіжок майна та викрадення автомобілів у зв’язку з падінням економіки країни.

Про це повідомляє Відкритий із посиланням на інтерв’ю Дениса Монастирського в ефірі Національного телемарафону.

У МВС прогнозують в Україні зростання кількості крадіжок та викрадень машин у зв’язку з падінням економіки

Денис Монастирський

Монастирський зазначив, що якщо вперше місяці війни поліцейські фіксували падіння вдвічі злочинності майже за всіма видами кримінальних правопорушень, то протягом найближчих 2 – 5 місяців найімовірніше буде її зростання.

“Ми очікуємо, що протягом 2 – 5 місяців буде зростання, особливо за певними категоріями злочинів. Насамперед йдеться про крадіжки. Коли відбувається падіння економіки, збільшується кількість майнових злочинів”, – сказав Денис Монастирський.

З викраденням транспортних засобів МВС має намір боротися за допомогою реалізації проекту “Безпечна країна”, який передбачає об’єднання всіх систем відеоспостереження України в єдину мережу.

Ще однією категорією злочинів, за якою точно буде зростання, міністр назвав незаконний обіг зброї. Тому він наполягає на якнайшвидшому ухваленні закону про легалізацію короткоствольної вогнепальної зброї в країні.

Раніше ми писали, які види такої зброї планують легалізувати в Україні.

Джерело